Google Adwords Reklamları

Google Adwords ile, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabileceğiniz bir servistir.Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız.AdWords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz. Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.

Hedeflenen erişim;

Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords, Google'da yeni hedef kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.

Daha fazla denetim;

İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer;

Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Google Adwords Hizmetleri;

Reklam Kampanyası Stratejisi
Anahtar Kelimeler
İçerik Ağı için Kampanyalar
Metin, Resim ve Video Reklamlar
Dönüşüm Takibi
Google Analytics Kurulumu

Bu hizmetlerle birlikte;

Daha Az Maliyet
Sertifikalı Uzman Desteği
Ücretsiz ve Detaylı Raporlama
Ücretsiz Google Analytics Danışmanlığı