Google'da İlk Sayfada Olmak

Google diyor ki Hiç Kimse Google'da birinci sıra garantisi veremez.

Google için sıralama garantisi veren, Google ile "özel ilişkisi" olduğunu ileri süren veya Google ’a "öncelikli gönder" hizmetinin tanıtımını yapan SEOculara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında, bir siteyi doğrudan Google'a göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site Haritası kullanmaktır. Üstelik bunun için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez.

Yukarıda ki ifadeler ile birlikte, Google orijinal makalesinde şöyle devam ediyor;

SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO'nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın. Pek çok SEO ve diğer acente ve danışmanlar, web sitesi sahiplerine faydalı hizmetler sunar. İşte bu hizmetlerden bazıları:

  • Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi
  • Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
  • İçerik geliştirme
  • Çevrimiçi işletme geliştirme kampanyalarının yönetimi
  • Anahtar kelime araştırma
  • SEO eğitimi, optimizasyon eğitimi
  • Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.

Arama Motorlarına Kayıt Hizmetleri

Tüm internette arama motorlarına kayıt adı altında bilinen hizmet kendi içinde oldukça önemli detaylara sahiptir. Bu bölüm üzerinde konu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi hazırlanmış, gerekli arama motorları kriterlerini kapsayan web siteleri, genel olarak 600.000 arama motoruna çeşitli programlarla, Google, Yahoo ve Msn arama motorlarına manuel olarak yapılmaktadır.

Arama motorlarına kayıt hizmeti genel olarak ciddi bir anlam ifade etmemektedir. Hizmetin öneli yanı gelen arama motoru kriterlerine uyumlu olmasıdır.

Arama Motorları Kriterleri

İnternet üzerinde SEO (arama motorları optimizasyonu) olarak adlandırılan hizmet, öncelikli amacı izleyiciye aldatmadan, gerkeç, verimli içeriği en sade bir şekilde sunmaktır. Oldukça fazla detayları olan konu tüm sayfalarınızı ilgilendirmektedir. Spam olarak adlandırılan sahtekarlıkları barındırmayan gerekli tüm kriterleri yerine getiren web siteleri ekstra bir ücret ödemeden (sponsor bağlantı) kalıcı bir şekilde arama motorlarında üst sıralarda yer alır.

İyi hazırlanmış, gerekli tüm arama motorları kriterlerini yerine getirmiş web siteleri hedef kelimelerinde yüzlerce hatta binlerce izleyiciyi, müşteriyi web sitesine çeker, web sitesinin sahibi ile iletişime geçmelerini sağlamaktadır. Yukarıda belirtilen konular eşliğinde firmamızdan, arama motorlarına kayıt adı altında istemiş oldukları aslında iyi bir seo hizmetine adında ihtiyaçları olan hizmeti verilebilecek en yüksek garantide edinebilmektedir.

İlgili hizmet sadece konunun gerçek önemini bilen, internet üzerinden gelecek müşterilerin değerini anlayabilen firmalara verilmektedir.

Uzun vadede ciddi, kalıcı sonuçlara ulaşılabilen sistemlerde, firmamız tarafından hizmet almak isteyen müşterilerimize birçok firmanın sunamayacağı sonuçları, ikna olarak, getirilerini görerek garantili hizmet verilebilmektedir.

Firmamız, sponsor bağlantı adı altında sunulan ücret ödeyerek arama motorlarında listelenen web sitelerini desteklemektedir.

Eğer sizde web sayfanızın, belirlenmiş kelimelerle aranıldığında en üst sıralarda yer almasını istiyorsanız , bizimle iletişim formu ile irtibata geçiniz.