Google İlan Ver

İnternet çağındayız. Sanal ağ dört bir yanımızı kuşatıyor; sosyal medya, internet bankacılığı, sanal gazeteler, online arkadaşlık siteleri, özgür ansiklopediler, alışveriş siteleri, internet üzerinden açık arttırmalar... Kullandığımız teknolojilerin sonu yok. Artık dünyanın tüm bilgi akışı bunun üzerinden ilerliyor. Ancak tüm bu servisleri kullanırken hepimizin ortak olarak yaptığı birşey var: Google'a girmek. Google çok büyük sayıda kullanıcı kitlelerinin hepsinde açılış sayfası. Bir siteye bağlanmak istediğimizde, adresini bilsek dahi yaptığımız şey doğrudan Google'da aratmak oluyor. Hal böyleyken herkes bir şekilde arama sonuçları ekranında yer alan reklamlara denk gelmeden edemiyor.

Hangi girişimci, şirket veya marka için olursa olsun, olası müşterilere ulaşmak ve kendini tanıtmak için bundan daha uygun bir yol düşünülemez. Zaten gerçekte olan durum da bu. Binlerce isim, yüz binlerce ilan yer alıyor Google'da, çünkü sistem çalışıyor, üstelik diğer alternatiflerine göre çok daha ucuz ve verimli olarak. Birçok kişiselleştirme seçeneği ve raporlama aracı ile doğru hedef kitleye ulaşabilmek ve doğru müşteri akışını sağlamak işten bile değil; istediğin anahtar kelimeleri belirleyebilir, istediğin bölgeyi ve saati atayabilir, istediğin dili seçebilirsin. Bunlar ve daha pek çok detay elinin altında.

Ürünün / hizmetin veya sunduğun / duyurmak istediğin ne olursa olsun, çok kısa birkaç adım ile hemen Google'ın reklam servisini kullanmaya başlayabilirsin. Geçen her dakika kaybedilen bir müşteri demek.

Öyleyse harekete geç. Google ilan ver.