Google İlan Vermek

Daha önceleri insanlar gazetecilerin, el ilancıların ya da tabelacıların peşine düşerdi kendilerini duyurmak için. Çok değil birkaç sene öncesinde ticarette en önemli unsurlardan birisi referansın kuvvetli olmasıydı. Çünkü herhangi birisi sizden memnun kalmazsa ne kendisi ne de yakınları bir daha müşteriniz olurdu.

Şimdilerde ise yine referansla gelen müşterini tadı başka ama ticarette daha rahat etmenizi sağlayan ve bambaşka müşterinin gelmesinin önünü açan bir reklam biçimi var. Google ilan vermek bahsettiğimiz reklam biçim. Artık insanlar adlarını duyurmak için ne gazetecilerin, el ilancılarının peşinde koşmak zorunda ne de iş yaptığı insanların başka insanları müşteri olarak getirmesini umut etmek durumunda.

Google reklam vermek, cüzi bir parayla hiç efor sarf etmeden , bir yerlere gitmek ya da eleman göndermek zorunda bırakılmadan, bir sürü para harcayıp el ilanları bastırmak ve dağıtmak zorunda kalmadan müşterinin gelmesini sağlar. Size ise sadece telefonla ya da mail yoluyla gelen müşteriyi memnun emek ve portföyünüzü geliştirmek kalır. Bu açıdan google reklam vermek herkes için çok akıllıca ve para kazandırmayı büyük ölçüde kolaylaştıran bir uygulamadır. Günümüzde ise artık yavaş yavaş herkes google reklam vermek yoluyla işlerini canlandırmakta, müşterisini çoğaltmaktadır.