Google Küçük

Google küçük büyük herkesin hayatında yer almıştır.

Google küçük insanlar için, büyük insanlar için, ergenlik çağındaki gençler için kısaca herkes için bilgi kaynağı, eylence merkezi, modanın ticaretin, piyasanın, her türlü bilginin takip edileceği sanal ansiklopedidir.

Google küçük insanların da çizgi kahramanlarını kendi hayal dünyalarında yaratmaya gerek duymadan görebilecekleri, başka şekillerde, renklerde, boyutlarda izleyebilecekleri yerdir.

Son günlerde Google aramalarında en çok aratılan kelimelerden biri de Google küçük Emrah. Ne şekilde bu kelime ve arama grubu bu kadar popüler hale geldi bilinmez ama bu verilere bakarak Google'ın çok sayıda farklı zevkleri ve ilgileri olan insanı bir araya getirdiğini, hiç popüleritesi ya da esprisi olmayan bir unsurun ya da kişinin bile ortak yığılma ile en çok aranılanlar içine girebileceğini, dolayısıyla Google'ın bir sosyal bütünleşme, paylaşım merkezi olduğunu anlamamızı sağlamıştır.

Google küçük ya da Google küçük Emrah kendimi şanslı hissediyorum arama sonuçları Google'ın insanlar arası ülke çapında bir espri anlayışı yaratabileceğinin kanıtı olmuştur.