Google Reklam Gizlilik Politikası

Google Reklam.com olarak, kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, kullanıcılarımızın kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

Google Reklam.com kullanıcılarının sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

  • 1. Elektronik posta adresiniz, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  • 2. Google Reklam.com'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Google Reklam.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  • 3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Google Reklam.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  • 4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Google Reklam.com'a bildirebilirsiniz. Google Reklam.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız Google Reklam.com tarafından teminat altına alınmıştır.