Google Reklam İstanbul

Google Reklam ’ları ve onun performansı yetenekli ve profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır daha önce de söylediğimiz gibi. Fakat reklamların geri dönüş almak anlamındaki boyutunu etkileyen bir önemli kriter de çalışılan sektörün rekabet koşulları içerip içermediğidir. Ya da hangi boyutlarda rekabet koşulu gözettiğidir.

Google Reklam İstanbul için bu nedenle sıkıntı doğurmaktadır. İstanbul’ da bir sektörle uğraşan kişi sayısı fazladır ve iş gücü, emeğin geri planda kalması dolayısıyla para etmemektedir. Bu da bir sektörde herhangi bir iş için beklenen ücretin çok değişken olmasına yol açmaktadır.

Aynı iş için bir firmadan aldığınız teklif başka bir firmadan aldığınız teklifle tamamen zıtlık gösterebilir. İnsanlar karlarını değişken tutmuş olabilirler. Dahası bazı durumlarda yalnızca işi alabilmek için zararına iş yapabilir. Böyle durumlarda kalite çok düşmekte, yaptırdığınız işten verim alma olasılığınız sıfıra inmektedir.

Google Reklam İstanbul insanlarının kurtarıcısı gibi olmakla beraber diğer firmaların çalışma politikalarına göre beklenilen olumlu etkiler gösteremeyebilir. Çünkü internet kullanıcısı oturduğu yerden, almak istediği hizmet ya da ürünle alakalı tüm gördüğü firmaları arayıp fiyat almaktadır. Kendisine cazip olan firmadan yana tercihini kullanmaktadır. İstanbul daha önce de söylediğimiz gibi iş gücünün değerinin olmadığı bir metropol olduğu için firmanın büyük ya da küçük olması, işinde çok ehli olup olmaması, kapasitesi müşteriyi kazanmak için kesinlikle yeterli olmamaktadır.

Bu nedenle Google Reklam İstanbul’da çok daha doğru ve işi iyi bilenler tarafından yapılmalıdır ki firmanın hakkı olan verimi sağlamış olsun.

Google Reklam’ larının İstanbul piyasasında olumsuz etkiler doğurmasının bir nedeni de bu işin İstanbul’ da aslında sizin de yapabileceğiniz reklamı açma kapama dışında hiçbir optimizasyon ve reklam iyileştirmesi dolayısıyla ucuzlaması konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler ya da firmalar tarafından yapılıyor olmasıdır.

Böyle bir ortamda insanlar doğru kararı verememekte, reklam dünyası bilgisayarla ilgili bir sektör olduğu için iyiyi kötüyü, eksiği tamı ayırt edemiyor ve kendisini bu konuda ikna etmeyi başaran herhangi birine güvenebilmektedir. Bir süre sonra İstanbul piyasasını da düşünürsek ayırmış olduğu onca reklam bütçesi boşa gidiyor ve hiçbir müşteri elde edememiş oluyor. Dolayısıyla bir süre sonra Google Reklam’ larının hiçbir işe yaramadığını düşünüp bir daha bu alanda reklam vermeyi düşünmekten vazgeçiyor.

Google Reklam İstanbul piyasasında bile doğru ve işini bilen profesyonel bir firma tarafından yapılırsa oldukça verim alınan bir reklam biçimidir. İş gücünün görmezden gelinmesi, rakiplerin birbirini tüketmeye çalışmaları, mensup olunan sektörün piyasa koşulları hesaba katılır ve tecrübeyle birlikte birleşen tartışmasız doğru reklamla diğer şehir ve bölgelerde olduğu gibi insanlar verdikleri paranın karşılığını alırlar ve Google Reklam’ ları konusunda olumsuz sanılar oluşmaz. Üstelik müşteri akışı konusunda da ilerlemek mümkün olur .