Google Reklamı

Şirketiniz var, belli bir konuma geldiniz, para kazanmak konusunda derdiniz kalmadı. Çünkü belli oranda müşteriye iş yaptınız ve ilk zamanların sıkıntılı ve düşünceli ortamı geride kaldı.

İşleri büyütmek istiyorsunuz ve iyi eğitimli birkaç kişi alıp pazarlama ekibi oluşturmayı planladınız. Oluşturacağınız pazarlama ekibinin bir kısmının telefon etme yoluyla bir kısmının ise sahada dolaşarak tanıtım yapma yoluyla yeni müşteriyi size getireceklerini düşünüyorsunuz. Belki mümkün fakat hem kulağınızı tersten tutmak hem de gereksiz ve boş yere bir sürü masraf sebebi olur bu.

Gelin size en güzel ve akıllı pazarlama elemanını tanıtalım: Google Adwords reklamları.

Google reklamı, bir yerden bir yere gitmeye ihtiyaç duymaz çünkü sanal olarak her yere yayılma yeteneği vardır. Bu nedenle sizden araba istemez.

Google reklamı acıkıp susamaz, gereksiz yere cebinizden para çıkmış olmaz.

Reklamlarınız işinizi çalmaz, ihanet etmez, iyi niyetinizi suistimal etmez.

Direkt olarak, zaten sizi arayan müşteriye ulaşır dolayısıyla zaman kaybettirmez.

Satış yaptığı kadar sizden maaş ister. Performansı ne ise, ne kadar müşteriye ulaşabilmiş, dolayısıyla sizi ulaştırmış ise o kadar para yatırırsınız üzerine. Yalnızca getirdiği müşteri kadar ödeme yaparsınız ona.

Ve istediğiniz alana masrafsız yayılabildiği için daha çok insana hiçbir şey yapmadan ve kimsenin de yapmasını beklemeden ulaşırsınız. Tek olması gereken arandıktan sonra müşterinin her sorusuna cevap verecek sizden sonra bir kişidir. Siz işinizin başında her zaman bulunamıyorsanız iki kişiyi yalnıza telefonlara cevap vermek ve kendi ayağıyla gelen müşteriyi memnun etmek için tahsis edersiniz ve işler kontrollü bir şekilde yürür gider.

İşte size Google Adwords isminde zamanın en çok kazandıran ve en masrafsız pazarlamacısı.