Görüntülü Reklam Ağı

Reklamlarınız Tüm Web Sitelerinde Olsun!

İyi reklam performansını nasıl tanımlarsınız? Müşterilerin yaptığı kayıt ya da satış sayısıyla mı? Yoksa marka bilinciyle mi?

Google Görüntülü Reklam Ağı ister bir reklamveren veya bir reklam ajansı, isterseniz de yerel bir işletme veya çok uluslu bir şirket olun, Google Görüntülü Reklam Ağı’nın teknoloji ve optimizasyon araçları her türlü reklamcılık ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Görüntülü Reklam Ağı, hedef kitlenize, Google’un kendi web mülklerinde ve milyonlarca iş ortağı sitede daha etkili, daha sık ve gerçek zamanlı bir şekilde reklam sunmanıza olanak sağlar.

Bütün bunlarla reklamcılık performansınızı maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

Web Sitelerinde Reklamların Faydaları

Reklam için hedef kitlenizi bulun: Yenilikçi hedefleme teknolojisiyle Google Adwords, görüntülü reklamlarınızı ( banner, resim, flash, text ve video), sizinle alaklı web sayfalarında potansiyel müşterilerinize gösterir. Örneğin, Zayıflama ilaçı satıyorsunuz o zaman reklamlarınızı dilerseniz sadece sağlık ve zayıflama ile ilgili web sayfalarında, yazılarda veya zayıflama ile ilgili haberlerin olduğu alakalı içeriğin yanında gösterir ve bunun için sadece tıklama olursa bedel ödersiniz,

Yaratıcı görsel tasarımlar sunun: Reklamını yapacağınız iş, yeni bir ürün veya web sitenize alakalı müşterileri çekmeye çalışmak olsun, milyarlarca Google Adsense üye olan iş ortağı web sitelerinde hedefi belirlenmiş görüntülü (resimli) reklamlar verebilirsiniz. YouTube, Dailiymotion, internethaber.com ve diğer sitelerin ana sayfasındaki yerleşimlerine kadar çok sayıda reklam alanına sahibiz.

Reklam Giderlerinizi kontrol edin: İnternet Reklamları Hedeflerinize bağlı olarak, Google ‘de kendi kampanya bütçenizi ayarlayıp uygun maliyetli sonuçlar alabilir ya da hesap ekibinizin yardımıyla Google mülklerinde premium reklam yerleşimleri alabilirsiniz. TBM (tıklama başına maliyet), BGBM (gösterim başına maliyet) veya EBM (edinme başına maliyet) fiyatlandırmalarından birini seçme şansınız olacaktır.

Geri Dönüşleri ölçün: Google’ ın Ücretsiz Raporlama araçlarıyla yapmış olduğunuz reklamlarınızın tüm performansını günlük, aylık ve geçmişe dönerek istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Reklamlarınız için daha önce belirlediğiniz hedef kitlenize daha iyi seslenmek için ne tür işlemler yapabileceğinize dair bilgileri buradan alabilir veya sertifikalı iş ortağı bir firma size yardımcı olabilir. Bu sistemde size geri dönüş getirmeyen alakasız siteleri devre dışı bırkmanızı veya geri dönüşü yüksek kazançlı bir gösterim sunan web sayfasını daha yüksek reklam görünürlüğü için hedeflemelerinizi gözden geçirmenizi sağlar.